Kurumsal

Ana Sayfa - Firmamız Hakkında
Firmamız

Hakkında

09.01.2019 tarihinde senelerdir biriktirmiş olduğumuz iş tecrübelerimizi bir araya getirip tek çatı altında güçlü bir şekilde çözüm ortağınız olmak için yola çıktık. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak verilen hizmetlerde süreklilik sağlayarak kalite yönetim sistemine uygun çalışmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak için sektörde yerimizi aldık ve sağlam biri şekilde ilerlemeye devam etmekteyiz.

Misyonumuz ; Satış pazarlama konusunda firmaların ihtiyaçlarını ivedi olarak karşılamak ve satış sonrası hizmetleri sürekli tutmaktır.

Vizyonumuz ; Geniş ürün yelpazesi, doğru kalite ve fiyat ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak, modern dünyanın gerektirdiği ürün ve hizmetleri sağlamaktır.

Güvenirliğimiz istikrarlı şekilde devam ettirerek milli değerlere bağlı, dürüstlük ilkesini benimsemiş, sürekli büyüyen ve gelişen profesyonel kadrosu ile hizmet vermekte ve sektörün önde gelen kuruşları arasında yer almaktır. Büyüdükçe kalitemizi tüm Türkiye ile paylaşıyoruz.

Firmamız IRMAK GLOBAL çözüm ortağı olduğu bir çok küçük veya büyük projelerde sorunsuz ve zamanında iş teslimi yaparak güvenilir bir firma olduğunu kanıtlamıştır. Saygılarımızla,

Irmak Global